Dzień Ziemniaka

11. listopadu 2013, 11:54

W zeszłym tygodniu  dnia 4.11.2013 w dopołudniowych godzinach zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu kreatywne dopołudnie z rodzicami ,dziadkami i przedszkolakami na temat " Dzień ziemniaka".Przez całe dopołudnie zabawialiśmy się i tworzyliśmy prace z ziemniaków.Najpierw dzieci przywitały gości piosenką "Mam Ziemniaczka",później króciutko poopowiadały na dany temat a następowały zabawy ruchowe jako naprz. taniec- "Pjykło dziewcze, piykło placki", segregowanie ziemniaczków, skakanie w miechu , sztafetowy bieg z ziemniakiem i sporo dalszych.Również tworzyliśmy z rodzicami i dzadkami prace twórcze- sztempelkowanie z ziemniakiem, wyrabianie ziemniaczannej branzoletki, tworzenie ziemniaczannych ludzików i gotowanie ziemniaczannych frytków. Kreatywne dopołudnie było udane ,a więc dziękujemy zebranym gością w naszym przedszkolu i zapraszamy do dalszym spędzonych chwil z Nami.

 • Dzień Ziemniaka
  Dzień Ziemniaka
 • Dzień Ziemniaka
  Dzień Ziemniaka
 • Dzień Ziemniaka
  Dzień Ziemniaka
 • Dzień Ziemniaka
  Dzień Ziemniaka
 • Dzień Ziemniaka
  Dzień Ziemniaka
 • Dzień Ziemniaka
  Dzień Ziemniaka
 • Dzień Ziemniaka
  Dzień Ziemniaka
 • Dzień Ziemniaka
  Dzień Ziemniaka
 • Dzień Ziemniaka
  Dzień Ziemniaka
 • Dzień Ziemniaka
  Dzień Ziemniaka
 • Dzień Ziemniaka
  Dzień Ziemniaka
 • Dzień Ziemniaka
  Dzień Ziemniaka
 • Dzień Ziemniaka
  Dzień Ziemniaka
 • Dzień Ziemniaka
  Dzień Ziemniaka