Listopad w przedszolu

6. prosince 2019, 06:23

W listopadzie czekało na nas mnóstwo ciekawych tematów. Dowiedzieliśmy się coś o pogodzie, o lesie i jego mieszkańcach, o ludzkim ciele, zdrowiu i chorobie. Byliśmy na wystawie w Centrum wolnego czasu w Gródku, na spacerku w lesie, na warsztatach świątecznych w DDM. W piątek 29.11. odwiedził nasze przedszkole pan stomatolog Adam Ondraszek i poopowiadał nam coś o ząbkach, jak je poprawnie czyścić, co zjadać, by mieć zdrowe zęby i jak sie o nie troszczyć.

 • Listopad w przedszolu
  Listopad w przedszolu
 • Listopad w przedszolu
  Listopad w przedszolu
 • Listopad w przedszolu
  Listopad w przedszolu
 • Listopad w przedszolu
  Listopad w przedszolu
 • Listopad w przedszolu
  Listopad w przedszolu
 • Listopad w przedszolu
  Listopad w przedszolu
 • Listopad w przedszolu
  Listopad w przedszolu
 • Listopad w przedszolu
  Listopad w przedszolu
 • Listopad w przedszolu
  Listopad w przedszolu