Navštívili jsme 1.třídu

16. května 2017, 21:01

Ve středu 10.5. navštívili naši předškoláčci kamarády v 1. třídě ZŠ. Všichni prvňáčci spolu s paní učitelkou nás srdečně přivítali. Ukázali nám, co vše se ve škole dokázali za těch 8 měsíců naučit. Nechyběla ukázka nejen matematiky Hejného, ale také čtenářské dovednosti. Naše děti odcházely nadšené, s úsměvem na tváři a těšením na novou roli prvňáčka, která je čeká již po prázdninách.

 

Více foto na www.mshradek.rajce.idnes.cz

 

 • Navštívili jsme 1.třídu
  Navštívili jsme 1.třídu
 • Navštívili jsme 1.třídu
  Navštívili jsme 1.třídu
 • Navštívili jsme 1.třídu
  Navštívili jsme 1.třídu
 • Navštívili jsme 1.třídu
  Navštívili jsme 1.třídu
 • Navštívili jsme 1.třídu
  Navštívili jsme 1.třídu
 • Navštívili jsme 1.třídu
  Navštívili jsme 1.třídu