Prosinec plný překvapeni

30. prosince 2019, 21:50

Ve čtvrtek 5. 12. byla naše školka plná malých čertíků. Třídy „Soviček“, „Medvídků“ i „Delfínků“ se přes noc proměnila v nádherná peklíčka, plná kotlů, polínek, ohýnků, řetězů, světýlek a čertích portrétů. A čertíci v pekle se radovali, honili, soutěžili, zpívali, tancovali, malovali, váleli a odpočívali, také mlsali pekelné dobroty, vařili čertí guláš – zkrátka čertili.

 

10.12. proběhlo u vánočního stromečku adventní zpívání a po si děti vyrobily výrobek, společně s rodiči podle svého výběru, např. papírovou dárkovou tašku nebo plátěnou, korkovou podložku, ozdobu na stromeček...

 

Poslední  školkový  prosincový  týden  jsme  si  s  dětmi  zpestřili   "vánoční besídkou".

V  útery   17.  prosince  děti  už  od  rána  chystaly  jednohubky,  ukládaly  na  tácky  cukroví,  které  donesly  z  domova  a  nedočkavě  vyhlížely  Ježíška.  A  dočkaly  se.  Po  občerstvení  se  všechny  děti   pustily   do  rozbalování  dárečků,  které  se  skrývaly  pod  vánočním  stromečkem.  Děti  si pohrály ,  pochutnaly  na  cukrovičku  a  příjemná  předvánoční  atmosféra  vykouzlila  na  jejích  tvářičkách  nádherné  úsměvy .

Domů  děti  odcházely  plné  hezkých  dojmů  a  s  dárečkem  -  plyšovou  velrybou. 

"Ježíšku  děkujeme."

 

Můžeme mít tisíce přání, tužeb a snů,
ale jen štěstí, zdraví, láska a přátelství
dává smysl našim dnům.
Láskyplný rok 2020

přeje kolektiv MŠ

 

 • Prosinec plný překvapeni
  Prosinec plný překvapeni
 • Prosinec plný překvapeni
  Prosinec plný překvapeni
 • Prosinec plný překvapeni
  Prosinec plný překvapeni
 • Prosinec plný překvapeni
  Prosinec plný překvapeni
 • Prosinec plný překvapeni
  Prosinec plný překvapeni
 • Prosinec plný překvapeni
  Prosinec plný překvapeni
 • Prosinec plný překvapeni
  Prosinec plný překvapeni
 • Prosinec plný překvapeni
  Prosinec plný překvapeni
 • Prosinec plný překvapeni
  Prosinec plný překvapeni
 • Prosinec plný překvapeni
  Prosinec plný překvapeni
 • Prosinec plný překvapeni
  Prosinec plný překvapeni
 • Prosinec plný překvapeni
  Prosinec plný překvapeni
 • Prosinec plný překvapeni
  Prosinec plný překvapeni
 • Prosinec plný překvapeni
  Prosinec plný překvapeni
 • Prosinec plný překvapeni
  Prosinec plný překvapeni
 • Prosinec plný překvapeni
  Prosinec plný překvapeni
 • Prosinec plný překvapeni
  Prosinec plný překvapeni
 • Prosinec plný překvapeni
  Prosinec plný překvapeni
 • Prosinec plný překvapeni
  Prosinec plný překvapeni