Sejdeme se na hřbitově

4. října 2017, 08:55
Tak jak jsme již avizovali v posledních Hrádeckých novinách - plánovaná brigáda na hřbitově se bude konat v sobotu 21.10.2017. od 8:00 do 12:00. Našim společným cílem bude vybrat zeminu mezi hroby, položit geotextilii a zasypat kačírkem. Výsledkem bude úhledné a jednotné okolí hrobů. Strávíme společně pár hodin sobotního dopoledne. Máme za to, že to bude smysluplná aktivita, a možná také nostalgická vzpomínka na staré časy akcí "Z". 

Obec zajišťuje kačírek, geotextilii, pitný režim a vydatné občerstvení (gulášek) pro brigádníky. Ochranné pracovní pomůcky a nářadí (krumpáče, lopaty a kolečka) si brigádníci dle možnosti vezmou sebou, protože obec disponuje nářadím pouze v omezeném množství. 

Na tuto akci srdečně zveme zejména fyzicky vhodné zástupce rodin, které mají na hřbitově hrobové místo, ale i ostatní, kteří mají chuť nezištně věnovat pár hodin svého času k prospěchu naší hrádecké komunity. Náš hřbitov prokoukne, což bude před dušičkami užitečné. Jistě nás dobrá nálada bude doprovázet. 

V případě nepříznivého počasí se bude brigáda konat v náhradním termínu (o týden později). Pokud k tomu dojde, uvědomíme vás pomocí sms. Zašlete nám prosím potvrzení účasti (počet osob) smskou na tel: 724 309 930, abychom mohli akci organizačně dobře zajistit.

 

Budeme rádi, když příjmete naše pozvání.

 

Robert Borski

váš starosta