Svatební obřad na obecním úřadu poprvé v historii obce

18. června 2011, 10:35
V měsíci červnu se v životě naší obce konala vskutku ojedinělá událost - první civilní svatební obřad v budově v historii obce. Ženich Jan Potěšil si vzal za právoplatnou manželku slečnu Olgu Kamenskou. Zasedací místnost obecního úřadu se zaplnila do posledního místečka. Panovalo nádherné počasí - jak na objednávku. Všechno dobře dopadlo, přestože se svatebčané museli dopravit na svatbu rozkopaným Hrádkem. Přejeme novomanželům všechno nejlepší! je pro vás i pro vaše děti Hrádek nejenom trvalým bydlištěm, ale domovem. Místem, kde se cítíte dobře.

  • Svatební obřad na obecním úřadu poprvé v historii obce
    Svatební obřad na obecním úřadu poprvé v historii obce
  • Svatební obřad na obecním úřadu poprvé v historii obce
    Svatební obřad na obecním úřadu poprvé v historii obce
  • Svatební obřad na obecním úřadu poprvé v historii obce
    Svatební obřad na obecním úřadu poprvé v historii obce