CVČ: Kurz jumping fitness pro děti i dospělé

23. září 2021Zveme všechny milovníky pohybu na zbrusu novou aktivitu v CVČ!

Od 22. 10. otevíráme kurz fitness cvičení na trampolínách. Cvičit budeme každý pátek v časech:

15 - 16 h děti 

16:30 - 17:30 dospělí

Na kurz je nutno se přihlásit a to nejpozději do 8. 10.

Na vaši účast se těší instruktorka Kamila Rusnok Tarasovičová. :)

Jumping® je dynamická fitness aktivita prováděná na speciálně vyvinutých Jumping® PROFI trampolínách. Základem je kombinace rychlých a pomalých skoků, dynamických sprintů a silových prvků v kombinaci s balančními prvky pro dokonalý kardio trénink. Lekce Jumping® vedou vyškolení instruktoři Jumping® Basic diplomem, který po celém světě školí profesionální Master trenéři.

„Jumping® není vázán na obtížné kroky choreografie a je vhodný pro každého“

Jumping® příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém, zvyšuje kapacitu plic a celkovou vytrvalost.

Trénink na trampolínkách umožňuje komplexní posilování svalů celého těla, a je tak vhodný nejen pro všechny, co se snaží najít efektivní způsob jak zhubnout nebo zvýšit fyzickou kondici. Tento typ fitness aktivity podporuje rychlé spalování tuků, tedy příznivý úbytek váhy a prevenci zdravotních komplikací, ale je vhodný také při rekonvalescenci po úrazu nebo při kloubních potížích.  Lidé, kteří pravidelně cvičí Jumping® jsou schopni déle pracovat, lépe spí a cítí se uvolněněji.

Jumping® má prokazatelné zklidňující účinky na nervový systém. Díky kombinaci zábavného cvičení, motivující hudby a specifických pohybů zažijete doslova endorfinovou infuzi. Jumping® je ideálním sportem pro formování postavy a skrývá mnoho unikátních výhod, jak zhubnout rychle, tak i zdravotních benefitů. Díky měkkým dopadům do výpletu trampolíny jsou šetřeny hlavně klouby.

Autor článku: Věra Garbová