Platba za komunální odpad

14. října 2022

Od letošního roku již nezasíláme složenky pro platbu za komunální odpad. Podklady k platbě zasíláme pouze elektronicky. Od loňského roku vás vyzýváme k poskytnutí emailového kontaktu, což k dnešnímu dni učinila zhruba polovina poplatníků. Výše poplatku pro rok 2022 je 720 Kč za osobu a splatnost je do 31.10.2022. Občané mají různou výši poplatku, která je závislá na třídění odpadu. Dnes byly na známé emailové adresy zaslány podklady pro platbu i s možností QR platby. Částka je celková, za všechny poplatníky. Pokud potřebujete částku rozepsat na jednotlivé poplatníky, odpovězte na zaslaný email. .

Od letošního roku již nezasíláme složenky pro platbu za komunální odpad. Podklady k platbě zasíláme pouze elektronicky.

Od loňského roku vás vyzýváme k poskytnutí emailového kontaktu, což k dnešnímu dni učinila zhruba polovina poplatníků.

Výše poplatku pro rok 2022 je 720 Kč za osobu a splatnost je do 31.10.2022. Občané mají různou výši poplatku, která je závislá na úrovni třídění odpadu.

Dnes byly na známé emailové adresy zaslány podklady pro platbu i s možností QR platby. Částka je celková, za všechny poplatníky, kteří jsou na vás napojeni (stejné jako v předešlých letech).  Pokud potřebujete částku rozepsat na jednotlivé poplatníky, odpovězte na zaslaný email.

Pokud jste tak ještě neučinili, poskytněte nám emailovou adresu pro zaslání podkladů k platbě.

Občané, kteří nedisponují emailovou adresou, se budou muset dostavit na OÚ, kde jim bude sdělena výše poplatku a úhradu mohou provést přímo přes pokladnu v hotovosti nebo kartou.


Autor článku: Petra Borská