Slezská církev evangelická augsburského vyznání - SCEAV

Malé ohlédnutí za ...

Listopadání aneb Noc na faře

Tolik co na louce šafránu je v posledních měsících možností společných setkání.  Ale přeci jen se podařilo být spolu, smát se, hrát si, zpívat, tančit i slavit , závodit i přemýšlet a nejen to, taky spolu spát v jedné místnosti na faře.

Měli jsme i tu výsadu prožít spolu s Tadkem jeho velký den narozenin a ochutnat skvělý malinový dort.  Děkujeme!

Listy padají nejen ze stromu, taky spadané listy papíru nás vedly až ke hranicí Hrádku s Návsím, kde byla připravená velká hra o stromech a za tmy jsme opékali voňavé špekáčky. Unavení jsme přišli zpět na faru, snědli druhou večeři, shlédli film o mravenečku Flikovi, přečetli pár stránek z knihy o Dubínkovi a..... všichni jsme usnuli ...

Noc pro nás měla bonus -byla o hodinu delší. Do nedělního rána jsme se probudili krásně odpočati. Protože neděle je den sváteční, tak i ráno bylo ve stejném duchu. Malé nakouknutí do kostela na bohoslužbu a pak příběh o prvních dětech z Bible. Jak se jmenovali?  :-)

Pokud vám děti bylo s námi dobře, tak vám - a vašim rodičům sdělím dva důležité datumy. Po malé ochutnávce pobytu na jednu noc můžete jet na pobyt na 2 noci :  Víkendovka v Jasení  je plánována od 29.4. do 1.5. 2022   .   A pak se na vás tešíme  na letním táboře od 15. do 20. srpna 2022.

Bližší informace budou postupně vkládany na stránky obce Hrádek.

 Teď již Vám všem přeji pokojnou dobu předvánoční a

 Šťastné a Veselé Vánoce !


 Zdeňka Adamková